Naše služby

"CHOTT MOVEMENT JE O POZNÁNÍ, POCHOPENÍ A ZMĚNĚ K LEPŠÍMU"

 • Rehabilitace

  Je určena k odstranění akutních i déle trvajících obtíží, které způsobují bolest, omezují hybnost či brání v pohybu. Po stanovení nezbytné diagnózy řešíme problém nejčastěji s využitím některé z fyzioterapeutických metod (mobilizace, odstranění triggerpointů, měkké techniky aj.), a poté využíváme aktivní změny nastavení těla technikami vycházejícími z vývojové kineziologie. Zaručíme tak, že po provedených manuálních změnách získává tělo informaci o vhodném nastavení, kterou si déle udrží. Zároveň vždy doporučujeme 1-2 jednoduché cviky “na doma”, jako prevenci do budoucna.

 • Diagnostika

  I v případě, že vás aktuálně netrápí žádná bolest, můžete chtít se svým tělem pracovat, komunikovat a snažit se mu porozumět. Ať už je vaší motivací předejít případným obtížím, zlepšit svojí fyzickou zdatnost, zvýšit výkonnost ve sportu nebo si jen pohybem dělat radost, je kvalitní diagnostika nejlepší začátek. Řekneme vám, jak vaše tělo funguje, kde má slabá a kde silná místa, na co si dát pozor, do čeho se v klidu pustit nebo na čem zapracovat a jak. Vytáhneme z vás spoustu informací, zhodnotíme je a předáme vám je ucelené zpět. Naučíme vás základy správného nastavení, doporučíme co každý den v pohybu změnit, aby jste na sobě mohli začít pracovat hned.
  Diagnostika je pro nás základ. Chceme, aby naše další práce dávala smysl, aby tréninky, na které chodíte, měly pro vás maximální možný přínos, abychom cíleně pracovali tam, kde je potřeba. Proto vyžadujeme, aby každý klient, který s námi chce cvičit, absolvoval tuto diagnostiku.

 • Individuální trénink

  Představte si na chvíli, že jste už naším klientem a máte svého osobního trenéra. Prošli jste diagnostikou, takže trenér ví, na čem je potřeba pracovat a k jakému cíli míříte. Trénink je jen o vás dvou. Nikdo neruší, nikdo jiný nekouká. Cvičení, komunikace, učení se a zlepšování… přesně tak, jak jsme slibovali na webu. Posouváte se každým tréninkem dál ve vnímání vlastního těla, uvědomujete si, jak pracuje, co se mu líbí a kde protestuje. Učíte se vše převádět do běžného života a už vás ani nenapadne dělat to postaru. Jste na konci cesty? Nejspíš ne… ale už máte dost informací i praxe, abyste to zkusili sami. Nemusíte chodit na osobní tréninky třikrát týdne až na věky věků. Jste samostatní v pohybu, protože víte, co je správně. Budeme rádi, pokud nám zůstanete věrní, přejdete třeba na skupinové lekce, nebo se v budoucnu vrátíte oprášit znalosti či načerpat nové. Nechceme z vás tahat peníze, chceme vás někam posunout.

 • Ceník služeb
  Služba cena
  Rehabilitace 1200,-
  Rehabilitace pro závodní týmy GymKa Praha 800,-

JAK PRACUJEME?

Jste jen pár kroků od cíle