Naše služby

"CHOTT MOVEMENT JE O POZNÁNÍ, POCHOPENÍ A ZMĚNĚ K LEPŠÍMU"

 • Rehabilitace

  Je určena k odstranění akutních i déle trvajících obtíží, které způsobují bolest, omezují hybnost či brání v pohybu. Po stanovení nezbytné diagnózy řešíme problém nejčastěji s využitím některé z fyzioterapeutických metod (mobilizace, odstranění triggerpointů, měkké techniky aj.), a poté využíváme aktivní změny nastavení těla technikami vycházejícími z vývojové kineziologie. Zaručíme tak, že po provedených manuálních změnách získává tělo informaci o vhodném nastavení, kterou si déle udrží. Zároveň vždy doporučujeme 1-2 jednoduché cviky “na doma”, jako prevenci do budoucna.

 • Diagnostika

  I v případě, že vás aktuálně netrápí žádná bolest, můžete chtít se svým tělem pracovat, komunikovat a snažit se mu porozumět. Ať už je vaší motivací předejít případným obtížím, zlepšit svojí fyzickou zdatnost, zvýšit výkonnost ve sportu nebo si jen pohybem dělat radost, je kvalitní diagnostika nejlepší začátek. Řekneme vám, jak vaše tělo funguje, kde má slabá a kde silná místa, na co si dát pozor, do čeho se v klidu pustit nebo na čem zapracovat a jak. Vytáhneme z vás spoustu informací, zhodnotíme je a předáme vám je ucelené zpět. Naučíme vás základy správného nastavení, doporučíme co každý den v pohybu změnit, aby jste na sobě mohli začít pracovat hned.
  Diagnostika je pro nás základ. Chceme, aby naše další práce dávala smysl, aby tréninky, na které chodíte, měly pro vás maximální možný přínos, abychom cíleně pracovali tam, kde je potřeba. Proto vyžadujeme, aby každý klient, který s námi chce cvičit, absolvoval tuto diagnostiku.

 • Individuální trénink

  Představte si na chvíli, že jste už naším klientem a máte svého osobního trenéra. Prošli jste diagnostikou, takže trenér ví, na čem je potřeba pracovat a k jakému cíli míříte. Trénink je jen o vás dvou. Nikdo neruší, nikdo jiný nekouká. Cvičení, komunikace, učení se a zlepšování… přesně tak, jak jsme slibovali na webu. Posouváte se každým tréninkem dál ve vnímání vlastního těla, uvědomujete si, jak pracuje, co se mu líbí a kde protestuje. Učíte se vše převádět do běžného života a už vás ani nenapadne dělat to postaru. Jste na konci cesty? Nejspíš ne… ale už máte dost informací i praxe, abyste to zkusili sami. Nemusíte chodit na osobní tréninky třikrát týdne až na věky věků. Jste samostatní v pohybu, protože víte, co je správně. Budeme rádi, pokud nám zůstanete věrní, přejdete třeba na skupinové lekce, nebo se v budoucnu vrátíte oprášit znalosti či načerpat nové. Nechceme z vás tahat peníze, chceme vás někam posunout.

 • Skupinové lekce

  Když jsme vytvářeli CHOTT movement, věděli jsme, že chceme dělat skupinové lekce, protože jsou pro nás zdrojem pozitivní energie. Kontakt lidí, touha cvičit, hudba, humor – to vše je na skupinových lekcích moc příjemné. Zároveň jsme však nechtěli ustoupit od osobního přístupu a snižovat kvalitu, čemuž se při velkém počtu lidí zkrátka neubráníme.

   

  A tak jsou naše skupinové lekce maximálně pro 5 lidí. Každý tak má dostatek naší pozornosti pro správné provedení cviků. Vytvořili jsme dvě varianty lekcí, které se liší jak náročností prováděných cviků, tak jejich intenzitou.

   

  Pokud hledáte klidnější tempo, posilování, protahování a dechová cvičení, zvolíte BASIC (základní). Naučíme vás být stabilní. Poznáte, co znamená správné nastavení těla. Ať vleže či vsedě, na břiše či na boku, na čtyřech nebo dvou… v každé pozici díky stabilitě dostanete své tělo do rovnováhy. Poté můžeme pracovat na mobilitě jednotlivých kloubů a zvyšování rozsahu pohybů. Výsledkem bude pevné, optimálně fungující tělo neomezené v pohybu.

   

  Když chcete zdravě rozvíjet sílu, dynamiku a vytrvalost, máme pro vás ADVANCED (pokročilí). Cvičení s vlastní vahou i s pomůckami ve vyšší intezitě. Rychlost, přidaný odpor či krátké pauzy, vše povede ke zlepšení vašich fyzických parametrů. O co více přidáme na tempu, o to více bude důležité hlídat stabilitu a mobilitu. Kvalita by měla být stále prvořadá.

 • Ceník služeb
  Služba cena
  Diagnostika 1000,-
  Rehabilitace 800,-
  Individuální trénink 700,-
  Skupinové lekce 200,-  * nutná diagnostika
  Rehabilitace pro závodní týmy KK- aerobik 500,-
  Balíček
  Balíček 1- individuální trénink 7500,-

   

  10 tréninků + diagnostika

JAK PRACUJEME?

Jste jen pár kroků od cíle