KDO JSME

CHOTT MOVEMENT JE NOVĚ VZNIKLÝ KONCEPT, KTERÝ SPOJUJE VŠE POTŘEBNÉ PRO VÁŠ LEPŠÍ POHYB

Vytvořili jsme místo, kde najdete pomoc při bolestech a pohybových omezeních, získáte kvalitní informace o svém fyzickém stavu a naleznete i řešení v podobě cvičení a pohybové terapie.

 

Naše práce je postavena na znalostech z oblasti fyzioterapie, kineziologie a sportu. Jedno bez druhého nám nedávalo smysl, vždy něco chybělo. Až kombinací zkušeností z těchto odvětví jsme dokázali poskytnout služby na té nejlepší úrovni a vyhovět širokým nárokům všech našich klientů – od amatérů po sportovce, od dětí až po seniory.

 

CHOTT movement je o poznání, pochopení a změně k lepšímu. Naším cílem je naučit vás vnímat své tělo tak, aby jste jej mohli dlouhodobě, bezproblémově a naplno využívat, ať už při aktivním pohybu nebo v každodenním životě

 

Máme to štěstí, že děláme práci, která nás baví, která nám dává smysl a která pomáhá. Je z velké části o komunikaci, radosti a pozitivním přístupu, protože víme, že psychická a fyzická stránka jdou ruku v ruce. Zárověň jsme si vědomi, že musíme pracovat na svých vlastních dovednostech, mít otevřenou mysl a stále se vzdělávat, aby nás to co děláme naplňovalo i za několik let.

 

PROČ MY

  • Protože děláme věci naplno a vždy tak, jak nejlépe dovedeme.

  • Protože naše práce je víc než jen příjem financí. Děláme to, čemu věříme.

  • Protože by nám svědomí nedovolilo dělat něco, čemu nerozumíme.

  • Protože děláme věci s láskou a nadšením.

  • Protože přiznáme, když si nevíme rady a doporučíme kam jít.

  • Protože se neustále snažíme učit a zlepšovat.

  • Protože se rádi a hodně smějeme.

NÁŠ TÝM

Bára
Chottová
Robert
Chott

CHOTT MOVEMENT JE O POZNÁNÍ, POCHOPENÍ A ZMĚNĚ K LEPŠÍMU

Naším cílem je naučit vás vnímat své tělo tak, aby jste jej mohli dlouhodobě, bezproblémově a naplno využívat, ať už při aktivním pohybu nebo v každodenním životě