29
09
2017

Fitness zabijáci?

Od Robert 0

Když jsme se s Bárou poznali a záhy pochopili, že spolu chceme tvořit víc než jen pár, přišla jednoho dne myšlenka společného cvičebního projektu. Náš přístup k trénování a k fitness byl značně odlišný od drtivé většiny trenérské konkurence a my se chtěli odlišit a jasně ukázat, že jsme jiní a samozřejmě lepší. Byla v tom velká část rebelie. Ten pocit, že jste kapkou v moři, ale máte obrovskou touhu vykřičet do světa, nebo aspoň po Praze, že děláte věci jinak a že by to rozhodně mělo být ostatním známo. A tak vznikla myšlenka Fitness zabijáků. Místo, kde naleznete pravdu (tu naší), kde se budou bořit zažité mýty o zdravém cvičení a kde klasické fitness zažije drtivou porážku.

 

Je to přes rok, co podobné myšlenky kolovaly v našich hlavách. Stačilo však několik konfrontací a vystřízlivěli jsme. Kázat na internetu, vést diskuze na sociálních sítích a snažit se ukázat ostatním, že pravda je jinde, z nás činilo spíš bláhové don Quijoty než hrdiné d`Artagnany. Takže Zabijáci zabili sami sebe a Fitness zůstalo nedotknuté. Myšlenka však neumřela, jen musela dostat jinou formu prezentace. Bylo rozhodnuto, že vytvoříme prostor, ve kterém se bude pracovat s pohybem a zdravím tak, jak považujeme za ideální. Místo, kde to nejlepší z našich znalostí bude dostupné všem, kteří o to stojí a kteří to potřebují.

Stačilo najít prostor a takové místo vytvořit. A protože bydlíme v Modřanech a v útrobách místní základní školy už dlouhá léta působí sportovní klub KK-aerobik, jehož majitelky o naší práci dobře vědí a jsou jí nakloněny, dostali jsme možnost přetvořit si jednu málo využívanou místnost k obrazu svému. Takže všechno pryč, vyštukovat a vymalovat stěny, položit podlahu, zamaskovat strop, opravit dveře, nakoupit vybavení, rozvrhnout police a doplňky a vše uklidit. Hardware byl hotov. A software? Ten vznikal daleko delší dobu a jeho finální podobu můžete najít na našich stránkách.

Jen malou zmínku k názvu. Fitness zabijáci byli pohřbeni a z mrtvých vstání necháme jiným konceptům. Za ten měsíc rekonstrukce prostoru a další měsíce práce při vymýšlení náplně projektu, jsme dali život čemusi, o co se hodláme starat k naší i vaší spokojenosti. Takové malé dítě. A protože jsme manželé a naše děti ponesou naše příjmení, nemělo by ani to pracovní zůstat pozadu. Takže… CHOTT Movement.

autor: Robert

Komentářů
0

Odpověď