15
10
2017

Co se o nás říká?

Od Bára 2

Ačkoliv CHOTT Movement je novým projektem, služby, které v rámci něj nabízíme, vykonáváme již několik let. Jen bylo třeba počkat, až přijde správná chvíle a vše spojíme pod jednu střechu.

Aby i novou značku předcházela dobrá pověst, poprosili jsme své klienty, jestli by se o svých zkušenostech s námi podělili formou recenze. Všechny obdržené texty prošly cenzurou 😀 a ty pochvalné naleznete na webu.

Některé z nich byly poměrně obsáhlé pro použití na stránkách, ale byla by škoda se o ně nepodělit, když nám udělali takovou radost a vám možná pomohou při rozhodování, komu se svěřit do péče. Právě tyto slova nám dávají určitou jistotu, že jdeme správným směrem.

Připojíte se i vy k našim spokojeným klientům?


 

K trenérovi Robertovi Chottovi jsem se dostal na sklonku své sportovní “kariéry“, při které jsem se mnoho let věnoval úpolovým a kontaktním sportům. Po dvaadvaceti letech nejen boxování bylo mé tělo již natolik „zhuntované“, že se lékaři uchylovali při léčbě různých poranění pouze k chirurgickým zákrokům a různým formám laparoskopických vyšetření. Jaké překvapení pro mě bylo setkání s Panem trenérem Robertem Chottem (zde je velké P na místě), který jakožto první ze všech rehabilitačních trenérů, fyzioterapeutů atp., má osobní zkušenosti nejen se silovými tréninky, kterými běžný segment lékařského personálu neoplývá. Sám je totiž sportovcem tělem i duší.  Je velice příjemné a přínosné mluvit a řešit pohybové obtíže, způsobené povětšinou špatným pohybovými návyky a jednostrannou fyzickou zátěží, jenž každý sport přináší, s člověkem, který má za sebou léta dřiny a odříkání a jehož rukama také prošly tuny a tuny „nazvedaného“ železa.

V konečném důsledku jsem se při pravidelném „cvičení“ s Robertem dostal během několika měsíců zpět do formy a cítil se o mnoho lépe než kdy předtím.

Tréninkový plán, způsob přípravy i celkový pocit z vlastního, bezbolestného, pohybu byl pro mě velice příjemnou změnou. Pod vedením Roberta jsem si osvojil základní principy držení těla, stabilizoval pohybový aparát, dokonce se naučil jak správně chodit…Ano zní to úsměvně, ale pravdou je, že tělo funguje jako celek a i ty nejmenší detaily mohou po letech špatných návyků člověka hodně poškodit. A věřte mi, operace takového problému pak není řešením. Zpravidla jen řeší důsledek, nikoliv příčinu, což vím z vlastních zkušeností. Běžným jevem je pak dlouhodobý klid, rhb, a pak pomalu začít cvičit. Zranění se pak znovu objeví a vy jste tam, kde před tím. Tedy na operačním sále…

Jako každý vytížený člověk si také velice vážím a cením svého času. Dnes již nenavštěvuji drahé fyzioterapeuty a další rehabilitační cvičení. Trénink s Robertem mi dává vše v jednom čase a na jednom místě. Jediné čeho dnes lituji je, že jsem Roberta neobjevil dříve, a že jsem tolik času promarnil na místech, kde vás jen namažou mastí, abyste si mohli „v neděli dojít do cukrárny na dortík“, jelikož to je jedné, na co se pak budete cítit. Profesionální trénování pod odborným dohledem dostává s Robertem nový rozměr. Naprostá většina všech trenérů by se, dle mého názoru, měla chytit za nos, vrátit lidem jejich peníze a jít si zdravě zacvičit s Robertem Chottem.

Jiří Staňek (podnikatel)

 

 

Ráda chodím na hodiny vedené Robertem a Bárou. Dostávám zde kvalitní trénink, kde se dbá na správném provádění jednotlivých prvků cvičení. Trpělivě vysvětlují, proč a z jakého důvodu se cvik provádí právě tak a ne jinak, aby nedocházelo ke zbytečnému přetěžování kolen, zad a jiných částí těla. Tréninky jsou promyšlené, vedené s ohledem na mé možnosti, které se díky nim postupně stále zlepšují:) Kromě kvalitního fyzického tréninku dostávám na hodinách i psychickou podporu a ze cvičení odcházím v radostné a šťastné náladě. Cením si jejich profesionálního, přátelského a laskavého přístupu a vždy se těším na další setkání.

Vlasta Pospíšilová (office manager)

 

 

S osobními tréninky s Barčou jsem začala několik měsíců po porodu, a to z jednoduchého důvodu – cítila jsem se děsně, nahoře pěkných pár kilogramů, fyzička na nule, o sebevědomí ani nemluvě. Cíl byl jasný – zhubnout a cítit se líp. Po roce cvičení s Barčou jsem toho ale získala mnohem víc. Nejenže se mi podařilo parádně shodit, ale zmizely i problémy se zády, bolesti v kyčlích, pokroky prostě vidím ve všech směrech. Spousta smíchu, povídání, přátelský a flexibilní přístup a získání nové úžasné kamarádky byl ještě super bonus na závěr. Takže za mě jasný palec nahoru, doporučuju všem! Třeba i v dalších zarytých odpůrcích klasického fitka Bára zažehne touhu se „trochu víc kousnout“, opřít se do toho a něco změnit, tak jako se jí to podařilo se mnou. Díky

Bára  Vondrová (právnička na mateřské dovolené)

 

 

Robert mi v podstatě zachránil kůži.. se zády mám problémy už několik let a díky práci svatebního fotografa dost trpím a musím pořád cvičit. Ale až díky cvičení s Robertem jsem zjistil, že to jde dělat mnohem víc odborně a přitom přirozeně. Po 2 měsících pravidelného cvičení vidím velký progres a nemohu si to vynachválit. Díky moc

Jan Martinec (svatební fotograf)

Štítky pro tento příspěvek

autor: Bára

Komentářů
2
Tomas

Dobrý večer Báro, máte moc pěkný web 😉

Bára

Dobrý den Tomáši, moc děkujeme, jsme rádi, že zrovna vám se líbí. :). Také jsme z něj nadšeni. 😀

Odpověď